بنر بالا – لیدربرد ۹۰*۷۲۸
بنر بالا – لیدربرد ۹۰*۷۲۸
بنر بالا – لیدربرد ۹۰*۷۲۸
سردخانه صنعتی
سردخانه پرتابل
سردخانه جسد

یکتا سرمایش قطب شمال

گروه صنعتی یکتا سرمایش قطب شمال از تخصصی‌ترین شرکت‌های کشور در حوزه تامین تجهیزات صنایع برودتی، اجرای سردخانه و ساخت چیلر و تامین تجهیزات صنایع برودتی می باشد. این شرکت با تامین تجهیزات از برندهای معتبر جهانی مانند بیتزر، دانفوس، کوپلند، کستل، رفکامپ ، آلکو و ده ها برند معتبر دیگر در صنایع برودتی در حال فعالیت می‌باشد.

تامین انواع لوازم سیستم های سرمایشی

تامین انواع کمپرسورهای با کیفیت و به روز دنیا مانند کمپرسورهای بیتزر آلمان، کمپرسورهای دانفوس دانمارک و انواع تجهیزات تخصصی صنعت ساخت سردخانه و سیستم‌های تهویه مطبوع.

ساخت تجهیزات سردخانه صنعتی

تولید انواع کندانسور و اواپراتور سردخانه در ظرفیت های مختلف و مناسب برای انواع اقلیم ها و کاربرد های سردخانه های میوه ، سردخانه های گوشت ، تونل انجماد، یخساز، سردخانه های دارویی و بهداشتی.

اجرا و طراحی سردخانه صنعتی و  سیستم‌های تهویه مطبوع

گروه صنعتی یکتا سرمایش با تکیه بر دانش آکادمیک و به پشتوانه یک دهه تجربه در زمینه طراحی، راه اندازی و نگهداری از سیستم های سرمایشی و خنک کننده آماده است تا شما را از زمان طراحی تا پشتیبانی سیستم های برودتی مثل یخچال، چیلر، سیستمهای خاص سرمازا و خنک کاری لوازم صنعتی یاری رساند.

مشاوره تخصصی احداث و طراحی سردخانه

فرقی نمی‌کند که قصد راه اندازی سردخانه داشته باشید یا از همکاران ما در صنف نصب تجهیزات سردخانه ای باشید. ما آخرین اطلاعات و تجربه های خود را در اختیار شما قرار می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

برخی از مشتریان یکتا سرمایش قطب شمال

گروه صنعتی یکتا سرمایش در راستای تهیه و تحویل قطعات یدکی و خدمات جانبی به منظور تامین نیازهای مصرف کنندگان اقدام به اخذ نمایندگی از معتبرترین برندهای جهانی در صنایع برودتی نموده است