EXPANSION VALVE TE5/12/20/55

[table id=2 /]

ORIFICE TE5 | سوزن شیر انبساط

[table id=3 /]

EXPANSION VALVE T2 / TE2

[table id=4 /]

EXPANSION VALVE BODY | بدنه شیر انبساط

[table id=5 /]

ORIFICE T2 | سوزن شیر انبساط

[table id=6 /]

شیر انبساط ترموستاتیک

شیر انبساط دانفوس ترموستاتیک، در سه گروه اصلی تولید می‌شود:

– شیر انبساط ترموستاتیکی با سوزن قابل تعویض

– شیر انبساط ترموستاتیکی با سوزن ثابت

– شیر تزریقی ترموستاتیک

شیر انبساط ترموستاتیکی دانفوس با سوزن قابل تعویض

شیر انبساط ترموستاتیکی وظیفه پاشش یکنواخت گاز به اواپراتور را بر عهده دارد. کنترل فرایند پاشش گاز توسط میزان سوپرهیت گاز کنترل می‌شود. انواع اکسپنشن ولو دانفوس تمام فرایندهای تهویه مطبوع و سردخانه با هر ابعادی را پوشش می‌دهند. اتصالات این گروه از اکسپنشن ولو ها به صورت مهره‌ای و جوشی وجود دارند.

شیر انبساط ترموستاتیکی برای بازه دمایی ۶۰- تا ۵۰+ درجه سانتیگراد مناسب بوده و در بازه ظرفیت ۰٫۵ تا ۱۸۹۰ کیلووات قابل استفاده است.

شیر انبساط ترموستاتیکی دانفوس با سوزن ثابت

شیر انبساط ترموستاتیکی وظیفه پاشش یکنواخت گاز به اواپراتور را بر عهده دارد. کنترل فرایند پاشش گاز توسط میزان سوپرهیت گاز کنترل می‌شود. انواع اکسپنشن ولو دانفوس تمام فرایندهای تهویه مطبوع و سردخانه با هر ابعادی را پوشش می‌دهند. اتصالات این گروه از شیر انبساط به صورت مهره‌ای و جوشی وجود دارند.

شیر انبساط ترموستاتیکی با سوزن ثابت در بازه ظرفیت ۰٫۵ تا ۲۴۵ کیلووات قابل استفاده است. برای کارخانجاتی که محصول خود را به صورت اورجینال و پکیج شده به فروش می‌رسانند(مانند شیر انبساط چیلر و شیر انبساط یخچال و سازندگان سردخانه های پیش ساخته )، این محصول مناسب است. برای مطالعه بیشتر می‌توانید به کاتالوگ شیر انبساط دانفوس با سوزن ثابت مراجعه نمایید.

شیر انبساط ترموستاتیک تزریقی

این نوع شیر انبساط ترموستاتیکی برای از پایین آوردن دمای گاز از دمای سوپرهیت (desuperheating) کاربرد داشته و همچنین کاربرد این شیر انبساط در تبرید دومرحله‌ای پاشش مایع در اینترکولر در سیستم تبرید  را نیز برعهده دارند. همچنین این نوع شیر انبساط برای پاشش مایع به درون خط مکش برای کاهش دمای تخلیه در زمانی که سیستم با مکش بخار بیش از اندازه سوپرهیت شده، کار می‌کند کاربرد دارد. علاوه‌براین، این اکسپنشن ولو می‌تواند در متعادل کردن دمای مواد نیز به کار رود (به عنوان مثال برای خنک کردن روغن کمپرسور اسکرو). برای مطالعه بیشتر می‌توانید به کاتالوگ شیر انبساط ترموستاتیک تزریقی دانفوس مراجعه نمایید.